Volné pracovní místo  VEDOUCÍ HIGH-TECH SKLADU - POUZE NOČNÍ SMĚNY

Lokalita Plzeň a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 50 000–60 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, logistickou společnost sídlící nedaleko Plzně, hledáme do jedné z nejmodernějších hal v ČR kandidáty/ kandidátky se zkušeností s interní logistikou, a to na pozici:

VEDOUCÍ HIGH-TECH SKLADU

Náplň práce:
vedení a rozvoj svěřeného, polo-automatizovaného pracoviště
plnění stanovených KPI
optimalizace interních postupů a jejich implementace
zajištění bezpečnosti na pracovišti

Požadujeme

min. SŠ vzdělání
znalost AJ nebo NJ alespoň na mírně komunikativní úrovni
zkušenost se zajištěním skladového hospodářství
ochotu pracovat pouze na noční směny
analytické a organizační dovednosti

Nabízíme

25 dní dovolené
bonusy/ prémie
příspěvky na stravování
příspěvky na volnočasové aktivity
možnost růstu
mnoho dalšího

Jiná sdělení

Pokud Vás daná pracovní pozice zaujala a chcete se dozvědět více, zašlete mi, prosím, svůj životopis.

Máte zájem o nabídku VEDOUCÍ HIGH-TECH SKLADU - POUZE NOČNÍ SMĚNY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Helena Korsová z Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VEDOUCÍ HIGH-TECH SKLADU - POUZE NOČNÍ SMĚNY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.